Gratis verzending vanaf € 150 Veilig betalen
Zoek
Generic filters

Glasvezel transceiver single mode 20km

  • SFP transceiver module
  • TRx1310nm
  • Single mode glasvezel
  • LC duplex connector
  • Max 20km
  • 1.25Gb/s – 1000Base-LX

20,57 incl. btw

Verzending binnen 24 uur

Artikelnummer: TSV-OPT1320
Categorieën: Accessoires, Glasvezel cctv convertor. Tag:

Beschrijving

Specificatie tabel

Wavelength TRx 1310 nm
Fiber type Single mode
Connector type LC Duplex
Maximum cable distance 20 km
Data Link Up to 1.25Gb/s
Ethernet 1000Base-LX

Pagina's met vergelijkbare producten

Accessoires, Glasvezel cctv convertor.