Gratis verzending vanaf € 150 Veilig betalen
Zoek
Generic filters

SFP module voor glasvezel TRx 1310nm multimode

  • SFP module voor glasvezel
  • TR1310nm
  • Multimode fiber
  • LC duplex connector
  • Maximaal 2km
  • 1.25Gb/s – 1000Base-LX

20,57 incl. btw

Verzending binnen 24 uur

Artikelnummer: TSV-OPT1310
Categorieën: Accessoires, Glasvezel cctv convertor. Tag:

Beschrijving

Specificatie tabel

Wavelength TRx 1310 nm
Fiber type Multimode
Connector type LC Duplex
Maximum cable distance 2 km
Data Link Up to 1.25Gb/s
Ethernet 1000Base-LX

Pagina's met vergelijkbare producten

Accessoires, Glasvezel cctv convertor.